Mundial 2018: Polska – Kolumbia – typy bukmacherskie

Jak obstawiać pojedynki Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia a także Polska kontra Japonia? Zobacz te bezpłatne przewidywania piłkarskie plus obstawiaj z Nami Mś w piłce nożnej.

Nastepne paręnaście dni możemy odpocząć od piłki nożnej na ligowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań mistrzostwach w Rosji (2018). Polska ekipa narodowa w nadciągających dniach rozegra 3 mecze na mistrzostwach.

Pod spodem demonstrujemy nasze przewidywania na pojedynki w „naszej” grupie H na MŚ. 19 czerwca) w grupie H będzie niezwykle łatwo wyłonić pewniaków albowiem swoje spotkania rozgrywają Polska a także Kolumbia, jakie w przekonaniu znawców są obstawiane na te drużyny jakie awansują z grupy.

TOP 3 promocji bukmacherów: Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na fortuna.pl
Zgarnij 500zł w bonusach na start - więcej na etoto.pl
Zgarnij 1000zł w bonusach na start - więcej na lvbet.pl

W początkowych meczach zagrają jak rozlosowano Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych komplikacji ze strzeleniem paru bramek – i tutaj postawiłbym na wynik co najmniej 3:0). Równocześnie polska załoga zagra mecz z Senegalem – przewidywania na niniejszy mecz to wynik remisowy gdyż polska drużyna raczej winna się oszczędzać przed istotnym pojedynkiem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na tenże mecz już dawno zostały sprzedane). Tu obstawiamy jak bukmacherzy on-line – remis.

W następnej kolejności 28 czerwca 2018 roku będą w naszej grupie 2 pojedynki. Nasza polska załoga zagra z Japonią i tutaj wskazane jest zaryzykować na Polaków ponieważ Japończycy nie są tak czy inaczej trudną ekipą i są do ogrania. W następnym pojedynku – Senegal wedle Nas nie będzie posiadać dużych sposobności z Kolumbijczykami i przegra tenże pojedynek, choć po twardej walce.

U dołu przewidywania na mecze Mistrzostw Świata 2018 odbywające się w naszej grupie…

W taki sposób obstawiamy pojedynki …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Tu zarejestrujesz się z bonusem od Fortuny (120zł na darmowy zakład + 400zł za wpłatę)

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena