Bukmacher on line i szybka rejestracja

../fortuna/

Dlaczego szybka rejestracja u bukmachera internetowego to doskonały koncept firm bukmacherskich w Kraju i dlaczego powinno się z niej skorzystać…

Jak chcemy obstawiać mecze w necie trzeba się u buka zarejestrować! Jak dotąd trwało to nadzwyczaj powoli, a poza tym bez dowodu osobistego nie dało się tego zrealizować.

Obecnie … Zarejestrowanie na LVBET.PL nigdy nie było tak proste. Posiadając konto czasowe da się korzystać z zakładów bukmachera on line wpisując tylko podstawowe informacje. Nie ma aktualnie potrzeby wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma potrzeby także dostarczania pozostałych obszernych danych. Wystarczy 1 minuta, aby obstawiać mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Otwarcie konta następuje bezpośrednio po kontroli wymienionego przez obstawiającego adresu e-mail.

Rejestracja początkowa u buka …

Rejestracja początkowa aprobuje na użytkowanie konta LVBET.PL w sposób ograniczony – blokuje nas maksymalny limit zakładów i brak możliwości wypłaty funduszy z konta (dostępne tylko po całkowitej weryfikacji użytkownika).
Jednostka posiadająca konto o statusie tymczasowym zdoła jednakże korzystać z wielu ofert promocyjnych, w tym z bonusu na początek.

Gwoli przeprowadzenia poprawnej zupełnej rejestracji Konsument zobligowany jest do dobrego zrealizowania formularza przy rejestracji u danego bukmachera oraz przesłania skanu czy fotografii dowodu tożsamości.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Najciekawszy dodatek za rejestrację

Legalnie funkcjonujący bukmacher online Etoto promuje freebety!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 20 złotych przy otwieraniu konta dla nowego typującego
– dalej propozycja powitalna wygląda bez zmian: dodatek 200% do 100 pln,
– przy kolejnej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 900 pln, o ile wpłata jest wyższa ewentualnie równa 40 pln, to grający otrzyma następny Freebet 20 pln

Dla typerów którzy zapisali się do bukmachera przed 01.02 i nie skorzystali jeszcze z żadnej pozostałej oferty promocyjnej będą uprawnieni do darmowego zakładu 20 pln od zalogowania.

Na stronie rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pokaże się rysunek z dokumentną informacją jak uzyskać 1040 pln w akcji promocyjnej na początek.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ekspresowa rejestracja w LVBET…

Prócz tego bukmacher LV BET na stronie https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu podobnie jak eTOTO oferuje Wam za friko zakład bez wpłaty!