Ekstra promocja dla nowych graczy w STS

../fortuna/

Kod bonusowy czy to w STS czy w Fortunie czyli u legalnych firm bukmacherskich czasami jest konieczny, a czasami nie. Generalnie norma jest taka, że i bez kodu promocyjnego pozyskamy niemało gotówki na start na grę na zakładach bukmacherskich u bukmacherów internetowych. I warto o tym zachowywać pamięć …

W Kraju mamy paru różnych zgodnie z prawem działających bukmacherów online. Pośród nich jedną z fundamentalnych funkcji odgrywa bukmacher STS. Tym samym trudno się dziwić rozlicznym typerom, iż pragną oni dołączyć do tego operatora. Jest to jednakowoż synonim zawodowstwa i skuteczności w działaniu.
Jednocześnie z powodu swojej pozycji na rynku ta firma mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak jednak nie jest, ponieważ firma działa stale walcząc o klienta. Tym oczywiście zyskała ona sobie życzliwość grających
i ta ciągła symbioza rozkwita w najlepsze.

Kod bonusowy w STSie to VIPKOD

Pragnąc założyć u tego bukmachera konto, to na bank pragnęlibyśmy sprawdzić, czy są obecnie jakieś bonusy w STS. Informacja ta jedynie napędzi naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

A najfajniejsze jest to, iż nadmieniony bukmacher posiada sporo takich ofert, a jedną z nich jest sposobność skorzystania z rabatu dającego całkiem super bonus powitalny.

Jaki w STS dostaniemy rabat powitalny?

Jak już było dodane, bardzo ważne
jest, żeby nowy typer już na starcie czuł się nagradzany. Tym samym w czasie rejestracji musimy wpisać aktywujący bonus: „VIPKOD„. Wówczas na nasze konto wpada suma 29 PLN dodatku bez wpłaty.

Świadczy to o tym, że każdy nowy gracz nawet nie musi przelewać jakiejkolwiek kwoty, a i tak od bukmachera STS dostajemy gift, za jaki możemy obstawiać swoje pierwsze zakłady.
Stąd też tego gatunku kod bonusowy STS to świetny sposób na to, żeby bez zbędnego szafowania obadać i zakosztować typowania wydarzeń sportowych w zakładach bukmacherskich. Jedynym obostrzeniem jest to, że pewną ilość razy trzeba tymi dodatkowymi sumami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez kłopotu spieniężyć je na osobisty rachunek w banku.

Ekstra promocja dla nowych graczy w STS 1 Bukmacherzy online w Polsce

Jak widzisz, sposobów w kwestii ściągania, zainteresowania nowo zakładających konta klientów jest bez liku, a ta przedstawiona w tym miejscu opcja jest w rzeczywistości strzałem w dziesiątkę.

Z tych powodów wypada – o ile ciekawi nas obstawianie meczów on line – założyć konto u owego bukmachera i uzyskać na starcie bonus bukmacherski uaktywniając kod promocyjny STS. Do tego godne wspomnienia jest to, iż w żadnym razie na tym freebecie nie kończą się nasze gratyfikacje na portalu www.sts.pl.

Da się tym samym połączyć ze sobą parę wielorakich akcji promocyjnych STSu, co na pewno jest dobrym krokiem.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod bonusowy w STS masz tu: sts/” rel=”nofollow” title=”Darmowe zakłady STSu