Esport w LVBET

../sts/

Zakłady na Esport to przyciągający uwagę sposób na zarabianie on-line – pod warunkiem iż choć szczyptę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie obszerna część buków w Polsce proponuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w owej grupie jest też LVBET.

Który niedawno uruchomił specjalną zakładkę esportową z okazałą propozycją kursów na żywo a także szansą oglądania rozgrywek w trakcie kiedy trwają. Obecnie gracze mogą robić użytek z niniejszej zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Typowanie esportu

Oglądanie i obstawianie esportu na smartfonie nigdy nie było łatwiejsze. Aktualnie specyficzna zakładka esport osiągalna jest w wyrazistym położeniu – na dedykowanej użytkownikom podstronie.
Włączenie tej funkcjonalności w dużym stopniu obetnie czas przydatny na budowę kuponu i ułatwi wyszperanie najlepszych meczów w najbardziej dobrze zapowiadających się grach.

Następnym etapem zmian w kategorii mobile LVBET było zastosowanie obserwowania streamów z rozmaitych meczów odbywających się w trakcie w ramach meczy eSportowych. Do chwili obecnej dostępne były one tylko w odsłonie na kompy LV BET, obecnie najistotniejsze zmagania w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i mnóstwo pozostałych będzie można odtwarzać również na ekranach smartfonów tudzież padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – dynamiczny rozwój

LVBET coraz mocniej rozwija się na esport, obecnie czynimy to z dużą energią. Stale pragniemy się poprawiać w owym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie mobile jest tego rzetelnym przykładem.
Poprawiamy nie jedynie nasz produkt, lecz też poszerzamy własną działalność na nowych sektorach, do jakich bezsprzecznie zdołamy zaliczyć esport – ogłosiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Tenże legalny bukmacher online działa na naszym rynku od ponad trzech lat. W tym czasie spółka zaangażowała się w ożywienie rozlicznych dyscyplin tudzież wielu klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a dodatkowo oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w patronat polskiej transmisji gier CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę