Jak grać u bukmachera na zakładach Betfan?

../sts/

Nie jeden nowy legalny bukmacher online w naszym Kraju chce czymś was grających zadziwić jednak, …
Współcześnie coraz ciężej zaakcentować się na rynku legalnych polskich bukmacherów. Nowo utworzone spółki przeganiają się w coraz to w ciekawszych pomysłach, częstokroć zapominając co jest rolą typowania meczów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, który oprócz wielu fajnych bonusów bukmacherskich, zaplanował sprezentować Graczom coś, co trudno odnaleźć u pozostałych bukmacherów – gigantyczną ofertę w dziale „Rozrywka”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Polityka w Betfan

W rubryce „Rozrywka” wypatrzycie praktycznie na ogół wszystko, o co da się się założyć. BETFAN „Rozrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie natrafimy na: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” plus „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z wymienionych najbardziej interesująco jest, kiedy zbliżają się wybory. Wtenczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą tylko „Politykę” da się zliczać w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na danej liście, aż po rezultaty poprzez uczestnictwo w dyskusji poszczególnych polityków.

Dog-Sport.pl Nietypowe zakłady bukmacherskie Betfan

Olbrzymim echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zadecydował zagrać na to, że Marszałek Kuchciński zostanie wyrzucony ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła w trakcie, gdy dużo się gadało o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 pln i migiem pochwalił się własnym zakładem w social mediach.

Co powinno się jeszcze obstawiać w Betfan?

Na ogół ludzie powiadają, że jak nie ma o czym nawijać to ględzi się o pogodzie. Natomiast na www.betfan.pl da się osobistą „wiedzę” o pogodzie spieniężyć, gdyż da się się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o wiatr! W czasie jak stan Wisły niebezpiecznie narastał, legalny polski bukmacher internetowy nieustannie, co chwilę dołączał zakłady bukmacherskie w sieci na stopień polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc na to dojrzewam do wniosku, że slogan „zakładamy się o wszystko” w Betfan to nie bezwartościowy truizm.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Analogicznie interesujące zakłady wzajemne on line są w dziale „ShowBiznes”. Abstrahując od typowych zakładów na pewniaków Oscarów i pozostałych wspaniałych nagród, BETFAN.PL przyjmuje zakłady bukmacherskie online np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, lub na to „która organizacja pierwsza wyśle człowieka na Marsa”.
Nadto co siedem dni odnajdziemy dodatkowe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na wymienionych filmach w kinach.
Kiedy bukmacherzy tegoż krajowego legalnego bukmachera dostaną wieść o tym, że jakaś celebrytka jest w ciąży, można natychmiastowo dostrzec zakłady na płeć dziecka. Kiedyś także umieszczali na swojej stronie do obstawiania przez internet zakłady na kolor włosów dziewuszki z okładki kultowego periodyku „Playboy”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zakłady bukmacherskie nie tylko na sport

„Wokół sportu” to dział który każdego fanatyka sportu nad wyraz zaintryguje. W tym miejscu wyszukamy zakłady na to, kto zostanie następnym trenerem klubu „x”, alternatywnie dokąd pójdzie napastnik „y” w następnym sezonie. Jednakowo kwestia się ma, jeśli chodzi o ilość bramek.
Nadzwyczaj atrakcyjnym zakładem z uprzednich było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w czasie zeszłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, wówczas na boisku pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama i BETFAN wypłacał znaczne wygrane swoim Graczom, jacy zaryzykowali no i ustawili na to kasę.

Potrzebujecie dowiedzieć się dużo więcej o ofercie tegoż internetowego polskiego nowego bukmachera? To zapraszamy zajrzeć na www.betfan.pl – tam odszukacie wszystko o czym pisaliśmy, a nawet i więcej…

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji