Kod bonusowy STS – czyli jak typować za darmo

../sts/

STS to najlepsza w tym momencie firma bukmacherska on-line w Kraju przyjmującą typy na rezultaty wydarzeń piłkarskich. Firma założona została w 1997 roku i od tej chwili z powodzeniem działa na terenie Polski. Za pośrednictwem energicznego progresu w czasie zeszłych lat STS.PL opanował sektor legalnie funkcjonujących spółek bukmacherskich w Kraju – w znacznym stopniu zwiększając udziały, jakie aktualnie są na poziomie 47%.
Po prześcignięciu lokalnej konkurencji następnym etapem milowym instytucji jest podbój Europy.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Ten legalny bukmacher internetowy dynamicznie angażuje się we wzmacnianie krajowego sportu, będąc najlepszym organem na polskim rynku sponsoringu. Jednostka jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań a także parunastu innych klubów w Kraju.

Bukmacher STS a eSport

Bukmacher STS na dodatek wspiera też nasz lokalny esport.
STS.PL rozpoczął kooperację z Devils.one, jednostką esportową. Devils.one jako jedyny lokalny zespół CS:GO zaprezentuje się w trakcie 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – w najwyższym stopniu prestiżowej ligi CS:GO na ziemi. Umowa obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona składnikiem taktyki STS, zakładającej regularne umacnianie obecności w płaszczyźnie esportu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Jednostka bez ustanku wkłada kapitał w wzmocnienie pionierskich plus nowych technologii, wskutek jakim przegoniła lokalną konkurencje. STS ułatwia zakłady wzajemne nie tylko za pomocą strony wirtualnej, lecz także jej mobilnej wersji, jak i apkom poświęconym na systemy Android a także iOS. Bukmacher wirtualny non stop poszerza swą propozycję, umożliwiając Nam m.in. kolejne zakłady live tudzież potwierdzając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu.
Bukmacher zbudował także własny system wypłat – STSpay – dający szanse na szybkie przekazy przez 7 dni w tygodniu. Ów czołowy bukmacher on line, za sprawą inwestycji w czeską spółkę Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z jakiego robi na ogół użytek.

Za pośrednictwem sprawnego systemu pomocy dla obstawiających pojedynki, STS ma możliwość bardzo dobrze odpowiadać na wzrastające zapotrzebowania obstawiających.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oglądaj spotkania i obstawiaj!

Firma dostarcza do tego możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych w trakcie w sieci za pomocą STS TV. Taka opcja jest osiągalna też użytkownikom urządzeń telefonicznych. Co 30 dni bukmacher on line przekazuje przekazy nawet 5000 pojedynków, na przykład… piłki nożnej, piłki ręcznej, hokeja, koszykówki i pozostałych sportów.
Dziś innowacyjne punkty akceptowania zakładów są w jakim kolwiek większym mieście – razem na terenie Polski jest ich przeszło 430.

Bonus na start STS – 25 + 1000 zł za wpłatę

Uwielbiamy dodatki powitalne jak dowolny grający! Tutaj również wspomniany bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ przyszykował dla Was bonusy powitalne.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Dostaniemy w tym serwisie na start – 25 złotych bez depozytu dodatkowo i 1000 złotych za wpłatę na konto do zawierania zakładów sportowych.
Co więcej w przeróżnych turniejach stali gracze zdołają zyskać sporo gotówki (warunki wyszukacie na wzmiankowanej www.sts.pl/bonusy/).