Kod promocyjny eToto – 200% za wpłatę

../lvbet/

Doskonała oferta na start od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się klientów. Zyskaj 1000 zł w dodatkach. Tego rodzaju oferta nie pojawia się przeważnie pośród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w sieci wobec tego warto przypatrzyć się jej do głębi. Ponieważ warto!

Bonus na start to raczej reguła pośród bukmacherów w Polsce, lecz ażeby dawać klientom 200 procent za ich wpłatę – to ciężko coś w tym stylu znaleźć pośród pozostałych promocji powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl i lvbet.pl przyznają więcej niż 1000 zł w dodatkach na start, ale to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Zasady oferty na początek

Jak napomknęliśmy niedawno przedstawiony legalnie działający bukmacher wirtualny przedłożył nową ofertę na start, w miejsce wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną mamy promocję Zgarnij 1000 zł od eTOTO.
Spoglądając na gigantyczne zaciekawienie promocjami u bukmacherów w Polsce pośród obstawiających zdarzenia firma bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najciekawszą propozycją dla grających przy rejestracji. Pod spodem przedstawiliśmy szczyptę informacji na temat nowej propozycji przy rejestracji:

W kolejnej promocji w trakcie rejestracji Zgarnij 1000 zł, obstawiający za własne 2 pierwsze depozyty dostać może aż 1000 zł:
– pierwotny przekaz na konto typującego będzie powiększony o 200% do 100 zł (inaczej starczy wpłata 50 zł, ażeby zdobyć 100 zł), co jest wyjątkowe pośród bukmacherów legalnie działających w Polsce. Nie ma możliwości znaleźć buka jaki powiększa depozyt o takiż procent.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

– dalszy przekaz pieniężny na konto typującego zostanie powiększony o 100 procent do praktycznie 900 zł !

Wskutek tego w sumie typer za własne 2 podstawowe przelewy zdoła dostać 1000 zł.

Z oferty są w stanie skorzystać wszyscy typujący mecze, jacy w dalszym ciągu nie poczynili pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u bukmachera (mogą drapnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (mogą otrzymać drugi dodatek), bez względu na czas założenia konta obstawiającego.

W przypadku pytań wskazane jest zweryfikować regulamin na www.etoto.pl.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!