Zakłady bukmacherskie a konkursy

../fortuna/

Legalnie działający bukmacher internetowy Superbet włączył nowiutką wersję w pełni darmowej gry SuperGame.
Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 złotych, a suma ta może z dowolną serią rosnąć o kolejne 25 000 zł. Starczy porządnie rozszyfrować faktyczne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 krajowego rynku zakładów sportowych w kategorii rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie potrzebują depozytu, bądź postawienia stawki. Grający nie ponosi w następstwie tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z otwarciem konta u bukmachera, ma za to szansę zdobycia sporej kasy tudzież zapewnioną pierwszorzędną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Superbet i SuperGame

Innowacyjna formuła to zabawa kumulacyjna, gdzie brak pierwszej wygranej w jakiejś turze będzie wzmacniał ekscytacje w nowej! W poprzedniej kolejce Super Game padła najwyższa do tego czasu wygrana – jeden typer zwyciężył 40 000 złotych w gotówce.
Tak duża sumka była dokładnie rezultatem kumulacji powiązanej z brakiem odpowiednich rezultatów w minionej rundzie. Wygranych nie było, dlatego że rozgrywka Brazylia kontra Argentyna został wstrzymany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja czyli w zasadzie wysokie nagrody pieniężne w tej totalnie darmowej grze, będą o wiele częstszym wydarzeniem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play sprezentował typerom zapisanym w swoim serwisie gratyfikacje na całkowitą kwotę blisko 8 milionów PLN! Między innymi te działania sprawiają trwałe pozyskiwanie przez spółkę kolejnych, zadowolonych użytkowników i pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Zakłady bukmacherskie a konkursy 1 Aktualności, Blog, Bonusy

Czemu więc modyfikacja sztandarowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy znużenia i co więcej non stop polepszamy swoje rozwiązania. Piętrzenie nagród w zestawieniu z obstawianiem spotkań dla zabawy „najciekawszej ligi na ziemi” winno jeszcze silniej elektryzować użytkowników, którzy jeszcze regularniej wybierają naszą ofertę. Zdradzę również, iż okazjonalnie do puli nagród trafiać będą bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Tymczasem jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to zapewne stosowne powiązanie też zważywszy na ciekawą ofertę tradycyjnych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najważniejszą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek pojedynek Ekstraklasy otwarta jest też obszerna oferta SuperBets, czyli kilka zakładów w obrębie jednego wydarzenia. Entuzjastów zakładów w trakcie zaciekawi zapewne bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Kolejna edycja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najciekawszej w Polsce aplikacji na telefon Superbet.

Bezpłatne pewne typy na Ekstraklasę

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty