Legalny bukmacher ComeON

betfan-bonus-na-start

Potężnych bukmacherów w Kraju wciąż nam brakuje i wielu z owych którzy dawno temu funkcjonowali na naszym rynku bukmacherskim w tym momencie nie proponują zakładów bukmacherskich dla Polaków. Niemniej jednak stopniowo się to zmienia a kilku sporych bukmacherów wnioskuje o krajową zgodę MINISTERSTWA FINANSÓW i takową … dostaje!

Fajnie iż możemy Was zawiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 następny buk dostał koncesję na organizowanie zakładów sportowych w Polsce. Mówimy o spółce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy z koncesją buk ComeON

Niniejsza spółka bukmacherska ubiegała się o dostanie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, realizując całe żądania jakie są w zapisach regulacji o grach hazardowych w necie, zdobyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dużą część akcji w organizacji posiada szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, właściciel takich jednostek jak: ComeOn, Cherrycasino i wspólnikiem takich jednostek jak Yggdrasil, Knock Out AB plus parunastu innych.

Organizacja Cherry AB połączona jest z biznesem rozgrywek online od niesłychanie dawna. Ta jednostka oferuje gry online w tym zakłady sportowe, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, wykonanie gier. Przytoczona spółka zajmuje się nabywcami na starym kontynencie a co więcej jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl

Co sądzę o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów sportowych była potrzebna! To nie ulega wątpliwości! Niemniej jednak iż tak dobra marka na rynku europejskim wejdzie do Polski przed takimi firmami jak bet at home czy Sportingbet to w tym momencie jest absolutne zdumienie.
O legalnym bukmacherze (gdyż tak można napisać) ComeOn mam jedynie solidne zdanie. Od czasu gdy weszli do Polski parę lat temu, pamiętam iż ich helpdesk plus propozycja dla grających były na wzorowym pułapie i pozostaje Mi jedynie sądzić iż nie inaczej będzie w Polsce.

Bonus na start w ComeOn

W parunastu krajach Europy, ale i bodajże w Polsce także będzie dostępny bonus od depozytu – proste 100% za startową wpłatę na konto obstawiającego. Więcej niedługo na naszych stronach…

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł darmowy zakład i 1000 zł za wpłatę - na www.fortuna.pl
2000 zł za wpłatę i bonus za aktywność - na www.forbet.pl
3000 zł na start i gra bez podatku - więcej na www.betfan.pl