Obstawiaj pojedynki KSW w Fortunie

../sts/

Legalny bukmacher online Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), rozpoczęły kooperację. A to znamionuje typowanie walk KSW u owego bukmachera.
Podpisany 2-letni układ obejmuje wszelkie gale KSW zaplanowane na 2020 plus 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher utworzył dla fanatyków MMA liczne gratisy, turnieje i zakłady nadzwyczajne, które odszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Typuj pojedynki KSW z Fortuną

Trwałe powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas decydujące w rozwoju nie wyłącznie samej Organizacji KSW, lecz i całej dziedziny sportowej. Niezwykle się napawam optymizmem, że do grona sojuszników przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie wyłącznie na rynku krajowym, lecz również przy naszych zewnętrznych przedsięwzięciach.

„Niesłychanie cieszę się z przedsięwziętej kooperacji i mam wiarę, że przyniesie ona obydwu stronom mnóstwo korzyści.” – mówi Martin Lewandowski, dyrektor Organizacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego okresu obserwujemy pokaźny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona a co więcej niesłychanie szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, wskutek tego wierzymy, że wskutek tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszelkich pasjonatów MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób obserwujących jakiekolwiek wydarzenie aranżowane przez jednostkę KSW.

Już obecnie proponujemy największą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszelkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zaręczyć, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa i marketingowa będzie nadal bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie oraz jedna z największych na świecie. To aktualnie także wtóre obok Tour de Pologne lokalne wydarzenie sportowe, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii konkurowało ponad 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, przygotowując najbardziej rozpoznawalne gale MMA w Europie. Organizacja rozpowszechnia tą dziedzinę a także rozwija jej sportowe gwiazdy.

Ostatnimi czasy Firma święci istotne sukcesy: zorganizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo efektowne gale za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line organizuje działalność w kanale online na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach na komórki na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Przewidywania na KSW znaleźliśmy na przykład na: https://www.obstawianie.net/typy-na-ksw-ufc-mma.html