Przewidywania na wybory prezydenckie 2020

../fortuna/

Termin wyborów prezydenckich to pora decyzji. Sprawdźmy jak bukmacherzy typują rezultaty wyborów na prezydenta RP…

W bieżącym tygodniu rozpocznie się I runda wyborów o fotel prezydenta. Stąd legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL proponują sporo zakładów dodatkowych związanych z tym zdarzeniem, jakim spokojnie poczyna żyć w tym momencie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA LUB TRZASKOWSKI?

Migiem pocznijmy od tego, co najważniejsze. U rzeczonego legalnego krajowego bukmachera możecie typować, kto wygra głosowanie prezydenckie. Póki co pewniakiem u bukmacherów jest oczywiście Andrzej Duda, jaki możliwie w dowolnym badaniu opini publicznej zajmuje 1 lokatę w rankingach.

Wprawdzie od okresu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata promowanego przez PO znacznie wzrosło. Tak dalece, iż w poniektórych zapowiedziach bije on nawet obecnego prezydenta. Wprawdzie lekko, lecz jednak.

Bukmacherzy BETFAN przewidują, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Procenty na to iż zawody o fotel prezydenta wygra Trzaskowski wyznaczane są na bez mała 44%.
Choć Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie oczekiwać blisko 10% poparcia, to nie mają faktycznie najmniejszych sposobności na to, aby wejść do II tury.

Dog-Sport.pl

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż ów ostatni kandydat z powodu programu „Menelowe+” zdoła w ocenie bukmacherów w necie de facto zebrać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w naszym Kraju dają nadto sposobność typowania, jaka będzie obecność ludzi w I fazie wyborów, jak dużo aspirantów sumarycznie dostanie choćby 10.01% poparcia, a także jakie będą wyniki wszystkich postaci starających się o rolę głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, iż prawie na pewno będzie II runda. Co istotne, aktualnie dzisiaj możecie typować, jaki wynik dostaną w niej Duda oraz Trzaskowski, jacy zapewne na bank się w niej pojawią.

Reasumując: dowolne zakłady, jakie pragnęlibyście odszukać odnośnie do wyborów na prezydenta wypatrzycie na portalu www.betfan.pl.
Bez wątpliwości jest tak wiele typów iż którykolwiek obstawiający znajdzie coś praktycznego do typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje