Super Game w Superbet – nowe promocje

../sts/

Obstawianie Ekstraklasy zdoła dać duży zarobek – jeśli wiemy jak obstawiać te mecze u buka. Oprócz tego czasami legalnie oferujący zakłady bukmacherzy online proponują darmowe zakłady na mecze Ekstraklasy, przez co możemy dodatkowo zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak naturalnie jest teraz – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy wymieniony legalnie działający bukmacher online startuje z kolejną kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów piłkarskich (przewidują wrzucać do netu tego rodzaju akcje promocyjne co siedem dni).
A my użytkownicy tylko na tym skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na Ekstraklasę

Dodatkowo prócz bonusu powitalnego każdy z nowo rejestrujących się obstawiajacych, jaki zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 zdobędzie dodatkowy dodatek.

Ważne! Prezentowana promocja prawdopodobnie będzie co pewien czas przedłużana.

Główne zasady oferty Superbet

1) Jeżeli obstawiający wpłaci minimum 50 zł oraz postawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w wysokości 50 zł,

2)Jeżeli obstawiający wpłaci min 100 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w wysokości 100 zł.

3) Jeżeli obstawiający wpłaci min 150 zł oraz postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w wysokości 150 zł.

Zasady niniejszej oferty znajdziecie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Super Game

Oprócz tego wystartowali oni jeszcze z nową pulą Super Game. Ogólna pula do wygrania to 100 000 złotych więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje