LVBET – oferta powitalna czyli bonus bez depozytu dla każdego!

../sts/

Poszukujesz bonusu bez depozytu na zakłady bukmacherskie? Zastanawiasz się STS czy Fortuna? A może LVBET? Ten nowy polski bukmacher oferuje nie tylko bonus bez depozytu (wystarczy rejestracja) ale i dodatkowo oferuje do 1000 zł w kolejnym bonusie po wpłacie.

Taka oferta powitalna nie zdarza się często!

 

STRONA DO TYPOWANIA MECZÓW

Na tymże tle należałoby skierować wzmiankę na to jak prezentuje się oferta LVBET. Wielkim przymiotem są rysunki z najatrakcyjniejszymi sektorami w określonym dniu, zatem pragnąc zakreślić np. Ligę Mistrzów w dniu pojedynków z pewnością na stronie www pojawi się grafika, z jakiej przeniesiesz się na zakłady wzajemne Champions League.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Starsi obstawiający na pewno będą uszczęśliwieni z kursów na zakłady oraz osiągalnych lig piłkarskich, wszelako młodszych z pewnością zaspokoi obszerna propozycja na e-sporty, jakie w komentarzach niemało jednostek z tej sfery postrzegane są za przyszłość zakładów sportowych. Tym znaczniejsze wyrazy poparcia dla zespołu LVBET.PL, iż aktualnie aktualnie uruchomiono odbieranie typów na na League of Legends, DOTA bądź Counter Strike’a. Na dodatek nie mamy kłopotu z sformowaniem zakładu na wyjątkowo świetne w Kraju skoki narciarskie czy także konfrontacje MMA.

Kilka słów o wizerunku strony z zakładami bukmacherskimi. Na dzień dobry widać, iż LVBET.PL próbował zmienić szablonowe nastawienie do wyglądu witryny i w ten sposób dowolna dziedzina posiada przyporządkowany panel. Po paru miesiącach obstawiania nie obserwujemy pokaźniejszej różnicy między pospolitym rozmieszczeniem dyscyplin w panelu z boku, jednakże wypada potwierdzić, iż poglądowo wygląda to przykładnie.

 

PODATEK OD ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH

Toteż nie dziwi fakt, iż LVBET kolekcjonuje noty niemalże jedynie dobre i to zarówno od typujących przygodnych jak i typujących niesłychanie fachowo.

Dzięki wielkim stawkom bukmacherskim dodatkowo okazałej propozycji i danina na zakładach sportowych w liczbie 12% jest do przejścia. Oczywiste największe znaczenie w takim wypadku ma typowanie na AKO, albowiem tu haracz jest od włożonej stawki całościowo, a nie nagrody.

REJESTRACJA W LVBET I BONUSY NA START

Miejsce na kod bonusowy w LV BET zobaczymy zrazu na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego (poniżej odkryjesz zrzut z monitora z poprawnie wprowadzonym bonus kodem w czasie rejestracji) i jego uzupełnienie powoduje, że grający zostaje wprost zapisany do promocji osiągalnych na stronie bukmachera.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Kwiecień 2017 to u rzeczonego legalnego bukmachera on line bonus dla nowych odbiorców – do 1000 ZŁOTYCH. Warunki otrzymania współcześnie największego bonusu powitalnego na rynku, nie są tak kłopotliwe jak wydaje się to na na samym początku.

Jeśli warunki zainkasowania bonusu są dla Ciebie zawikłane, przetestuj jak otrzymać oraz użyć bonus na początek u bukmachera LV BET, a zobaczysz jak pozyskać dodatkowe gratisowe fundusze na zakłady internetowe.

 

BONUS EKSTRA – 50 ZŁ

LVBet jest jedynym bukmacherem legalnie działającym w Polsce, jaki posiada propozycję bez depozytu. Aby dostać dodatek bez wpłaty potrzebujesz być posiadaczem karnetu jakiegoś z zespołów, jakiego mecenasem jest LVBET.

Legalny polski bukmacher w tej chwili dotuje trzy zespoły ekstraklasowe: Wisłę Kraków, Wisłę Płock i Arkę Gdynia, oprócz tego logo LV BET znajdziemy na nowym stadionie Widzewa Łódź. Ostatnią kadrą sponsorowaną poprzez LV BET jest Lechia Tomaszów Mazowiecki.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Co poczynić by wypłacić bonus bez depozytu ? Tu odpowiedź jest wciąż lepsza aniżeli sam dodatek. Niezwykle niskie żądania które należy spełnić skłaniają, iż posiadasz dalej znaczniejsze opcje na podniesienie własnego portfela. Wymogiem zapłaty jest x4 obrót po kursie min.minimalnym 1.75.

OPINIE O LVBET

Mimo, iż zakłady bukmacherskie LV BET ruszyły w połowie 2016 roku to w bieżącej chwili zasługuje na niezwykle właściwą ocenę. Moim prywatnym zdaniem jest to obecnie najefektywniejszy serwis oferujący zakłady na mecze. Oceny specjalistów jak i samych konsumentów były w mocnej większości wartościowe.

Na najwyższą aprobatę zasługują kursy bukmacherskie – wyjątkowo większe niż u naszej konkurencji.
Pozostałym substratem zasługującym na aprobatę jest oferta bonusowa i łatwość obrotu. W LV BET funkcjonuje najniższe kursy wliczane do obrotu – 1.70.

Komentarze o LVBET to także punkt widzenia samych graczy. Tak jak my, przeprowadzając na początku marca sondę o wszelkich legalnych bukmacherach jak oraz czytając stanowisko graczy na forach obserwujemy, iż LV BET toż dzisiaj najsolidniejszy bukmacher dostępny legalnie w Polsce. Klienci w własnych ocenach choć na forum bukmacherskim podkreślają akuratne dodatki startowe (KOD PROMOCJI LVBET: VIPLB), przeliczniki oraz wielką ofertę na zakłady.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Niestety nie obyło się też bez negatywów – tutaj na niedostateczną ocenę zasługują zakłady mobilne. Strona pracuje powoli, jest mało intuicyjna a plus brakuje dedykowanej apki lvbet. Na pozostałe elementy jak podatek niestety sam LVBET nie posiada wpływu.

ZAKŁADY PIŁKARSKIE W TRAKCIE

Nadzwyczaj wysoko poprzeczkę zawieszono w wypadku zakładów on line w trakcie. Zakłady na żywo, wygląd strony plus apka mobilna zdecydowanie uwidoczniają, że zapewnienia o napływie rześkiego powietrza na krajowy rynek bukmacherski to nie wyłącznie frazesy reklamowe, lecz stanowcze postępowania.

Do wyboru mamy dwoje opcji obstawiania w trakcie. Pierwszy toż widok całościowy – gdzie dostajemy na żywo wyniki plus kursy w kilkunastu meczów, drugi pozwala nam nadzorować jeden pojedynek. Do tego możemy wejść w kalendarz zdarzeń, w którym zlokalizujemy kalendarz transmisji z tygodniowym wyprzedzeniem. Należałoby zaakcentować, iż mamy tudzież wybór sfery, która nas interesuje, przeto aby zlokalizować n.p. mecz ligi polskiej nie musimy przebijać się przez golf, KSW, boks itp.

 

MOJA NOTA ODN LVBET’U

Większość modułów zasługujących na pochwałę ewentualnie leciutką karę umieściliśmy w paragrafie opinie o LV BET. Wprawdzie w tym miejscu chcemy poszerzyć tabele z wstępu felietonu oraz wyjaśnić skąd te opinie w poniektórych kategoriach.

Bezpieczeństwo – 10/10
Bukmacherska firma LVBET dysponuje niezwykle rygorystyczną, naszą licencję oraz gwarantuje 100% bezpieczeństwa funduszy na rachunku odbiorcy. Hasła plus dane przechowywane są równocześnie protokołem SSL co nadzwyczaj komplikuje dostęp jednostek niewłaściwych do owych danych.

Kursy – 9/10
Są dość wysokie, porównywalne do tych oferowanych dawniej poprzez nielegalnych bukmacherów. Zdecydowanie największe spośród naszych bukmacherów online. Przeważnie narzut na kupony wynosi ok. 6-8%, inaczej 4-10% mniej niż u innych polskich bukmacherów.

Bonusy 8/10
Jakkolwiek dodatek startowy w LVBET nie jest nadmiernie wysoki (z kodem bonusowym: VIPLB wynosi 100% do 100 pln) to wprawdzie warunki jego obrotu są do zaakceptowania. Czterokrotny obrót z min. kursem 1.70.

Zakłady na telefon 4/10
Kategorycznie najważniejsza wada LVBET. Niedostateczna strona z zakładami poprzez telefon także deficyt aplikacji na komórki toż jednoznacznie kłopot dla klientów kochających typować zakłady na komórce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje