Bonusy… freebet, bez depozytu, za rejestrację i za wpłatę od bukmachera

../sts/

Bonusy... freebet, bez depozytu, za rejestrację i za wpłatę od bukmachera 1 Aktualności, Blog, BonusyDziś wszystko o bonusach bukmacherskich. Gdzie dostaniesz bonus bez depozytu na początek a gdzie duży bonus za pierwszą wpłatę. Czy freebet (darmowy zakład u bukmachera) to dobra promocja powitalna czy raczej wybrać coś lepszego …

Raporty odnoszące się do rozkwitu sfery bukmacherskiej wskazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi online.

W Kraju dodatkowym czynnikiem wpływającym na rozszerzenie znaczenia internetowych bukmacherów jest aktualizacja ustawy bukmacherskiej, która winna wiązać się z pojawianiem się na polskim rynku nowych podmiotów oferujących usługi z zakresu zakładów wzajemnych.

Duża konkurencja nakazuje na spółkach rozwinięcie propozycji posiadającej na celu przekonanie nowiusieńkich klientów, toteż dowolny operator władający koncesję Ministerstwa Finansów kusi nowych graczy bonusem na start od depozytu.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
1520zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
500zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2520zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2400zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
320zł Zagraj

Bonus przy zakładaniu konta to najbardziej przystępna promocja oraz często pierwsza, z jaką natrafia się gracz poszukujący informacji o bukmacherze. W tekście zaprezentujemy następne najlepsze dodatki bukmacherskie w necie jakie są dostępne na rynku oraz porównamy propozycję przygotowaną z myślą o naszych graczach.

NAJLEPSZY BONUS ZA WPŁATĘ

Na nowych konsumentach serwisów bukmacherskich czeka moc promocji, więc jeżeli dalej nie otworzyłeś rachunku to możesz przebierać w ofertach.

Dodatek od depozytu to absolutna podstawa u bukmacherów. Zlokalizujemy go w dowolnym szanującym się serwisie, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jak wyszukać pozytywny dodatek od depozytu i zdarza się, że poniektóre spółki bukmacherskie dość składnie to wykorzystują.
Jeśli jesteś zdecydowany na grę oraz odbiór bonusu to powinieneś zapoznać się z statutem akcji promocyjnej.

W głównej mierze warto zwrócić atencję na zasady uzyskania bonusu.

Po pierwsze sprawdź wymagania tyczące się minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie dodatku oraz kwoty obrotów kuponem.
Jeśli dysponujesz niewielką kwotą na start zastanów się ponad hipotetycznie mniejszymi ofertami. W forBET.pl zdołasz zainkasować dodatkowo 1200 PLN, jednakże bonus będzie wynosił 100 % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np. 300 PLN bardziej kalkuluje Ci popatrzeć na ofertę FORTUNY.

Bonusy... freebet, bez depozytu, za rejestrację i za wpłatę od bukmachera 2 Aktualności, Blog, Bonusy

Jeżeli chcesz przelać kwotę 1000 złotych w największym stopniu opłaca się bonus oferowany przez LVbet.pl

 

KTÓRY BONUS WYBRAĆ?

Wybraliśmy trzy super naszym zdaniem bonusy na początek z rozdziałem na kwotę jaką chcesz dedykować na pierwszy depozyt. Jaki bonus początkowy wybrać ?

Zróżnicowaliśmy propozycje wobec zamożności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeżeli jesteś graczem, jaki nie chce dedykować na początek dużego funduszu zagraj w LVBET. Min ilość depozytu wynosi 10 zł, maksimum możesz zdobyć 100 zł dodatkowych zasobów na grę.

Plusem propozycji LV Bet jest najmniejszy wymagany kurs obrotu wynoszący zaledwie 1.70 co umożliwia Tobie stosunkowo łatwo powiększyć poziom rachunku. Deponując powyżej 100 zł zwróć atencję na oferty FORTUNY i STS, albowiem ich oferty są porównywalne pod wobec minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) także takie same pod względem czynnika wpłaconego depozytu (100 % od pierwszej wpłaty). Pamiętaj lecz o tym, że optymalna suma w bonusu w STS wynosi 500 zł, toteż jeżeli przeznaczasz na pierwszą rozgrywkę kwotę ponad 500 złotych bardziej będzie opłacał Tobie wybór Totolotka.

Ponadto u tego bukmachera otrzymasz 210 złotych na zakład bez ryzyka.

Teraz przechodzimy do typujących, jacy na start chcą dedykować pokaźną gotówkę. W zestawieniu do konkurencji dodatek powitalny w forBET zaczyna opłacać się jeżeli przelewasz ponad 600 złotych, ponieważ ten niejaki z najmniejszych bukmacherów po spełnieniu wymogów obrotu (kurs 1.70) transferuje 100 % od pierwszej wpłaty.

Co zrobić jeśli planujesz przeznaczyć np. 500 pln na grę ?

W takim przypadku mimo wszystko polecamy rozbicie stawki i założenie rachunku u dwóch bukmacherów online. Fortuna, STS i Betfan posiadają  bonusy 100 %.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

 

FREEBET za REJESTRACJĘ

Czasami używany przez bukmacherów wariant dodatku, w jakiej gracz dostaje gratisowe środki na grę bez obowiązkowości uzupełnienia konta.
Trzeba uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie przegapić freebetu. Najczęściej promocje powiązane z gratisowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na pomnożeniu własnej bazy obstawiających. Pozytywny przypadkiem tego wariantu dodatku na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest Totolotek, który w pierwszych miesiącach tego roku oferuje 20 zł bez wkładu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Podobną metodę zastosowały zakłady wzajemne Milenium, które w marcu zeszłego roku namawiały graczy identyczna promocją. Darmowy zakład odbieramy najczęściej przy większych transformacjach na stronach bukmacherskich lub przy wprowadzaniu nowych produktów – tutaj natomiast posłużymy się przypadkiem Totolotka, jaki przy okazji włączenia aplikacji mobilnej ruszył z promocją 5 zł freebet.

Dla graczy darmowy zakład posiada bezsporne wartości, bowiem bez inwestowania kasy można zainkasować niezłą kwotę. Jednak jak nadmieniliśmy na starcie bukmacherzy on-line czasami decydują się na promocje powiązane z dodatkiem bez wkładu, ponieważ znaczniejszą rangę przykładają do stałych użytkowników.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA PRZEGRANEJ

Zakład bez ryzyka jest obok bonusu od wkładu niejaką z nadzwyczajnie przebojowych akcji promocyjnych początkowych dla graczy. Teraz na rynku legalnych bukmacherów online dwie spółki bukmacherskie proponują zakład bez ryzyka zwany również cashback’iem. Jeżeli znajdziesz pozytywny kurs, a nie masz dalej rachunku u buka to zakład bez ryzyka jest najfajniejszą opcją od której zdołasz rozpocząć.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jednym hasłem bonus polega na tym, że pierwotny postawiony przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jeżeli okaże się nieudany, toteż stawiając np. 110 zł ryzykujesz jedynie stratę stawki podatku, który w Polsce wynosi 12% – w przypadku kuponu o puli 110 pln będzie to 13,20 zł.
Natomiast jeżeli zakreślić poprawnie rozstrzygnięcie wyszukanego wydarzenia otrzymasz całkowitą nagrodę. System nie jest kłopotliwy, jak widzisz może przysporzyć wiele korzyści.

Cashback świadczony jest przez Milenium także zakłady FORTUNA. Nie ukrywamy, iż dzięki umowie jaką parafowaliśmy z FORTUNĄ typujący, którzy zarejestrują się pstrykając w powyższy link otrzymają wyższy bonus od standardowego (u nas CASHBACK wynosi 120 PLN i nie odnajdziesz większej oferty na rynku legalnych zakładów wzajemnych). Zachęcamy toteż do zastosowania zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

 

KTÓRY BUKMACHER POSIADA BONUS za REJESTRACJĘ

Na rynku zakładów funkcjonuje spora konkurencja oraz skłamalibyśmy wybierając najatrakcyjniejszego bukmachera pod względem bonusów.
Naszym zdaniem wyjątkowo poszerzoną propozycję bonusowa posiadają FORTUNA, forBET, LVbet oraz Totolotek.
FORTUNA najlepiej wypada pod wobec zakładu bez ryzyka i stawki bonusu startowego, forBET wyróżnia się pomnażaniem nagród, LVbet posiada wyjątkowo korzystne warunki obrotu dodatkiem, a Totolotek ofertą na urządzenia mobilne.

Bonusy... freebet, bez depozytu, za rejestrację i za wpłatę od bukmachera 3 Aktualności, Blog, Bonusy

Podobnie jak publikowaliśmy wcześniej, przed otwarciem konta u buka musisz odpowiedzieć sobie na temat jaką wielkość zamierzasz przeznaczyć na pierwsze zakłady i pod tymże kątem możesz wyszukać legalnego operatora. Warto też wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich i założyć rachunek na każdej legalnej stronce bukmacherskiej.

Decyzję pozostawiamy Tobie. Zdołamy jednak zapewnić, iż na owej stronie będziemy na bieżąco informować o wszystkich zmianach ofert promocyjnych oraz statutów akcji promocyjnej tak abyś nie musiał przeskakiwać między stronami bukmacherskimi w sprawdzaniu najfajniejszej promocji.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Więcej na obstawianie.net/bukmacher-bez-depozytu.html