Bestseller w Milenium

../fortuna/

Promocje bukmacherskie Milenium 2019! Za darmo zakład po rejestracji, dodatek powitalny za wpłatę plus zwiększamy kursy – SUPEROFERTA to bardzo dobra oferta bukmacherska.
Wiele z tych promocji jest dla każdego gracza (nie tylko dla tego jaki dopiero co założył konto u bukmachera) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita promocja dla nowo zakladających konta graczy online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i odbierz ekwiwalent pierwszej wpłaty do 1000 PLN!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak zastosować BONUS NA START?

Otwórz internetowe konto gracza a także zakreśl pole „Chcę zdobyć BONUS PO REJESTRACJI”. W okresie 10 dni od weryfikacji konta zrób pierwszą wpłatę. Potem zagraj cztery razy sumkę pierwotnego depozytu – w trakcie 60 dni.

Do promocji zaliczane są kuponiki z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego spotkania: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Dzienny zakres obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po zrealizowaniu reguł promocji pozyskasz od nas dodatek w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 PLN.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z olbrzymią porcją pojedynków na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 podwyższysz kasę o dodatkowe 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej meczów, tym większy zysk.

5-9 meczów na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 wydarzeń – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z BONUSU 5-10-15 zdołają skorzystać wszyscy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli grasz w punkcie na mieście, musisz posiadać kartę członkowską każdego koloru. O ile posiadasz internetowe konto typującego, do programu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś mimowiednie w czasie otwierania konta.

Bestseller w Milenium 1 Bukmacherzy online w Polsce

Typowanie bez podatku!

Jak zwiększyć zwycięstwo na kuponie o 14%? Rób użytek z promocji Happy Hour na zakłady przed spotkaniem. Innymi słowy to typowanie bez podatku!

Podczas godziny akcji promocyjnej zwiększasz gotówkę o 14% – kurs globalny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

Jakie są zasady promocji typowanie bez podatku?
– minimum 3 mecze (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą albo platynową kartą),
– minimum 4 mecze (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną bądź srebrną kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady sportowe skonfigurowane podczas oferty Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym należy nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to świetna promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta graczy, w jakiej pierwszy kupon nie jest połączony z żadnym ryzykiem. Jeśli nie trafisz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 PLN. Oferta jest dostępna dla wszystkich nowo zakladających konta użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując on line konto typującego na www.milenium.pl, bezwarunkowo zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Aby skorzystać z bonusu, wyróżnij pole „Chcę dostać DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie w ieście?

Wystarczy, że zrobisz kompletną rejestrację nowego konta, po jakiej uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Ażeby użyć Darmowy Zakład, zawiadom pracownika punktu o akcesie do tej akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę skorzystać go bez wpłaty?

Nie. Aby skorzystać z promocji, powinieneś po pierwsze przeprowadzić depozyty na własne konto gracza plus postawić pierwotny zakład. Jeśli będzie chybiony, uzyskasz zwrot stawki rzeczonego zakładu o optymalnej wartości 10 PLN.
Jeśli pierwszy kuponik zawarłeś za sumkę powyżej 10 PLN, refundacja również wyniesie 10 PLN.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U bukmachera wirtualnego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Typuj chociaż pięć zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją odwagę – podniesiemy gotówkę o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Cenisz zakłady piłkarskie na żywo plus emocje scalone ze monitorowaniem wydarzeń, jakie przed chwilą skreśliłeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Live i do sportowych emanacji dorzuć lepsze nagrody – zwyczajnie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady bukmacherskie live,
– minimum 2 mecze,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– blankiet rozpisowy, o ile każde kombinacje spełniają warunki akcji promocyjnej.

Czemu w ciągu Happy Hour Live wygrywasz więcej? Ponieważ w terminie obowiązywania promocji kurs globalny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super spotkania w promocji ze zwrotem stawki. Rozgrywasz roztropnie i bez ryzyka bo w przypadku przegranej zwrócimy Ci gotówkę na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz niedobór chęci na mozolne analizy a także analizowanie statystyk? Chcesz skreślić kupon, ale nie wiesz, które wybrać spotkania? Bestseller to wypróbowana metoda na zakład wielokrotny, w jakim znajdziesz najchętniej wyszukiwane mecze typowane przez innych klientów.

Bestseller aktualizujemy nieustannie – zasadniczo co 20 minut. Sprawdzaj systematycznie w rubryce zakłady bukmacherskie, które typy rządzą w Milenium i podążaj śladem najlepszych grających.

TYPY DNIA

Najciekawsze spotkania ze znacznie większym kursem, jakie zdołasz spiąć z dowolnymi meczami z typowej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na paręnaście lubianych meczów każdego dnia!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim ekspertem plus posiadasz ulubioną drużynę, o jakiej wiesz wiele? Detalicznie analizujesz spotkania przed ich obstawieniem, a statystyka to Twe wtóre imię? Wyselekcjonuj kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego zdarzenia na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dopuszcza umieścić na 1 kuponie kilka typów z jednego spotkania piłkarskiego. Ofertę na pojedynki w najmocniej popularnych rozgrywkach rozdzielamy wówczas na kilka grup zakładów. Dowolna grupa oznaczona jest innym symbolem, dostrzegalnym przy nazwie gatunku spotkania.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli obstawiasz zakłady wielokrotne plus wypatrujesz lepszych wygranych na najbardziej popularnych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Sięgnij po tą promocję i otrzymaj i 30% lepszy kurs niż w zakładzie wielokrotnym wykonanym z identycznych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj a także zwyciężaj! Do zgarnięcia nawet do 5% cashbacku za postawione zakłady! Co 30 dni zapewniamy pieniądze dla najlepiej typujących pojedynki przez internet!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl