Piłka ręczna na zakładach bukmacherskich

../fortuna/

Czy typowanie szczypiorniaka daje okazję na profit? Czy oferowane sportowe typy na piłkę ręczną to akuratne typy?

Ostatnimi czasy nie za bardzo dobrze wiedzie się polskim piłkarzom szczypiorniaka. Z minionej potęgi, której liderował Bogdan Wenta, zostało mało. Dość zakomunikować, że na Mistrzostwa Europy, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Polacy” ledwie co się dostali. Z tej przyczyny też miłośnicy piłki ręcznej w Polsce nie są aż tak nadzwyczaj z zapałem usposobieni do najbliższych spotkań.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalnie działający nasz bukmacher BETFAN wystawił zakłady wzajemne odnośnie formy Polaków na ME w piłce ręcznej. Aktualnie możecie postawić na to, kto będzie najlepszym strzelcem i na to ile bramek strzeli / utraci polska reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy na mecze na pierwotny zakład to dobitnym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 reprezentantów swojego klubu.
Para pozostałych to golkiper Mateusz Kornecki oraz trener bramkarzy – słynny Sławomir Szmal, jaki był filarem kadry Bogdana Wenty, o której wspominaliśmy na na samym początku materiału.

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Kraju poniekąd nie oczekują na akuratny występ „Biało-Czerwonych”. Legalnie działający lokalny bukmacher BETFAN uważa, że Polscy piłkarze ręczni są bez szans na awans z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Szereg wypunktowanych ekip nie jest przypadkowa, albowiem to właśnie tak winna wyglądać chronologia na kres grupowych meczy. Piłkarze Patryka Rombela powinni w opinii legalnego polskiego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

Dog-Sport.pl Typy bukmacherskie Piłka ręczna Obstawianie meczy

Nie za bardzo należyte prognozy

W poprzednich sprawdzianach przed mistrzostwami nasi kadrowicze rozegrali 3 towarzyskie mecze, w jakich trzy przegrali. Polscy gracze okazali się gorsi od Hiszpanii, Portugalii oraz Rosji. Po owych porażkach manager kadry zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę oraz prawego pomocnika Michała Szyby. Czy ten ruch podziała motywująco na naszą reprezentację piłkarzy ręcznych?

Jak spostrzegacie, niestety nie zwiastujemy wygranych naszym zawodnikom na przedstawianym turnieju. Chcielibyśmy się na pewno mylić w naszych zapowiedziach, niemniej jednak doprawdy ciężko upatrywać któregokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od pojedynku ze Słowenią. Potem oczekuje ich pojedynek ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dobach wypoczynku, pojedynki w grupie F skończą meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci na pewno dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni rezultatami kadry Bogdana Wenty.
Cudownie by było odwołać się do owych doskonałych okresów, podczas gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, powinno się także podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. De facto nasza piłka ręczna przechodzi w tym momencie wymianę pokoleń, stąd wypada trochę poczekać na kolejne złote czasy krajowych piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Przewidywany zwycięzca ME 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Żeby na bieżąco typować zdarzenia wyselekcjonuj najlepszą apkę do obstawiania pojedynków (https://www.bukmacherskie-zaklady.pl/zaklady-bukmacherskie-na-telefon-ktora-wybrac/)