Promocja Fortuna na start czyli bez depozytu (otwarta rejestracja)!

../lvbet/

Zakłady u legalnego bukmachera FORTUNA to w mojej opinii oprócz LVBET to najwartościowszy legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online w Polsce. Możemy zapewnić, iż wykonując rejestrację w Fortunie dostaniesz dostęp do oferty bukmacherskiej on line stojącej na wysokim poziomie.

Stabilność kapitału zaręcza przynależność do grupy Fortuna Entertainment Group innymi słowy najpotężniejszej w Europie Centralnej oraz Wschodniej sekcji organizującej zakłady wzajemne oraz fakt, iż akcje tego bukmachera notowane są na Giełdzie.

Bukmacher ma też jeden z fajniejszych graficznie paneli do obstawiania meczów.

O tym jak niemałą wagę zarząd tegoż bukmachera internetowego przykładają do działalności on line może najefektywniej świadczyć notka, iż FORTUNA jako pierwsza w Kraju oferowała opcję zawierania zakładów przez internet i w trakcie.

Do tegoż należy dorzucić jeden z najwłaściwszych gratisów początkowych 2000 ZŁ od depozytu i 210 PLN na zakład bez ryzyka. Całkiem prawidłowo prezentuje się również propozycja apki na telefony, ale o tym w następnych dawkach ocenie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Pokaźnym walorem FORTUNY jest design strony wirtualnej. W niemal dowolnej opinii bukmacherów funkcjonujących legalnie na sektorze online w Kraju mieliśmy problem z wystawieniem dobrej opinii za design oraz użyteczność portalu. FORTUNA jest w tym przypadku korzystnym wyjątkiem, jej design wizualny pod żadnym względem nie odstaje od wysokiego wzorca wyznaczonego poprzez największych obcokrajowych graczy.

Na początku pozyskasz najważniejsze wieści dla klientów, inaczej mecze dnia, wiadomości rysunkowe o bonusach, o koncie dla wiernych typujących oraz o apki mobilnej. Stąd FORTUNA zapobiegła najważniejszemu błędowi pozostałych legalnie funkcjonujących bukmacherów, czyli przeciążenia treści na samym wstępie.

BONUS BEZ DEPOZYTU DLA NOWYCH TYPERÓW

Wespół z FORTUNĄ stworzyliśmy specjalną ofertę dla nowiusieńkich użytkowników, którą uruchomisz przechodząc do bukmachera z naszego linku promocyjnego i uzupełniając specjalny kod bonusowy. Dzięki owemu staniesz się elitarnym typerem zyskując bonus wyższy od standardowego. Wpisując się bez kodu bonusowego odbierzesz 100 PLN na zakład bez ryzyka.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Różnica niejako minimalna, lecz przy odpowiednim kursie zdołasz podwyższyć znacząco swoją gotówkę. To nie całe promocje jakie zyskasz z kodem Fortuny. Do owego dochodzi bonus od Twojego pierwszego depozytu w wielkości 100% do 2000 ZŁ.

Oferta z kodem promocyjnym jest najwyższą na rynku. Niżej prezentujemy jak stosownie wpisać kod promocyjny oraz odpowiedzi na cyklicznie zadawane pytania.

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE MOBILNE

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy online winni wzorować się na FORTUNIE w przedmiocie aplikacji mobilnej.
Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz Apple iOS zdołają zainstalować na własnych smartfonach apkę mobilną, jaka wyposażona jest we wszelakie konieczne funkcje.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Widać, że team bukmachera włożyła sporo roboty, by nawigacja nie wywoływała problemu, a stawianie typów było sympatyczne. Match Tracker aprobuje na monitorowanie rezultatu pojedynku w trakcie wraz z dostępem do nowoczesnych statystyk.

Aplikacja jest zgodna ze smartwatchami, więc jeżeli uruchomisz usługę powiadomień to wieści o kuponach będziesz dostawał również na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji.

 

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE W FORTUNIE

Marża u buka Fortuna jest porównywalna do owej, jaką świadczą kolejni legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Kraju. Nieco lepsze kursy posiada jedynie Totolotek – a to i tak tylko na niektóre spotkania sportowe. Marża buka wynosi ok. 10% tzn. iż w przypadku jednakowych szans drużyn przelicznik będzie po 1.80 w miejsce 2.00.

Jest to raczej ogólnoeuropejska przeciętna wartość. Należałoby weryfikować przeliczniki w zakładkach ekstra oferta, hit dnia oraz mecz, ponieważ idzie trafić tam na największe stawki na rynku bukmacherskim.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

O ile poprzednio wypisaliśmy, że szata graficzna to pozytyw Fortuny o tyle estetyka zakładów na żywo wciąż pozostawia dużo do życzenia. Zakłady na żywo to niestety dodatkowy słabszy element w propozycji Fortuny. Brakuje tutaj przede wszystkim większej ilości rozgrywek transmitowanych live także troszkę znaczniejszej oferty przystępnych wydarzeń.

Przydatną możliwością jest multiview, w jakim zdołasz w jednym okienie umieścić kilka wydarzeń.
Dzięki owemu obstawianie w necie jest znacząco bardziej przejrzyste i przystępne. Na atencję zasługuje fakt, że w ramach transmisji TV posiadasz dostęp do pojedynków NBA.

OPINIE O BUKMACHERZE FORTUNA

W przeciwieństwie do STS‚ów i Totolotka świadczy w całkiem wartościowe rozwiązania wobec dodatków i kursów sportowych, lecz w drugiej części naszej oceny totalnie odbiega od najlepszych legalnych bukmacherów w sektorze.
Właśnie te niedociągnięcia odnośnie obsługi użytkowników sprawiły, iż tegoż bukmachera on-line umieściliśmy na trzecim miejscu naszego spisu.

Najsłabszy komponent oferty Fortuny to ta tycząca metod płatności. Na dole witryny mamy co prawda loga kilku banków, za pomocą których zdołamy przelać oraz spieniężyć kapitał u tegoż bukmachera jednakże nadaremno tam szukać niezwykle wziętych platform płatniczych takich jak Skrill, PayU. Rachunek gracza można doładować tylko za pomocą transferu bankowego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Większość depozytów jest chociaż zapisywanych online, ale przydałaby się alternatywa dokonania depozytu za pomocą karty visa/mastercard lub portfela wirtualnego.