Promocje bukmacherskie dla stałych graczy (Etotomania)

../sts/

Z rzadka bukmacher Etoto wrzuca na skrzynki swoim aktualnym typerom promocje (nie chodzi o gratisy na start). Stąd ETOTOMANIA to kapitalne zaskoczenie i interesująca oferta dla klientów niniejszego polskiego bukmachera online.

Etotomania

Aktualnie na stronce www.etoto.pl oficjalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla typujących dający możliwość awansu ma lepszy stopień i przyjmowanie raz za razem fajniejszych nagród.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Użytkownicy gromadzą punkty za zaryzykowane kuponiki. Z końcem miesiąca wedle „widełek” wchodzą szczebel wyżej plus zwyczajnie dostają nastepne nagrody. Licznik punktów non stop informuje grającego jak wiele brakuje mu do lepszego poziomu na przykład ZŁOTY, a jak wiele do zachowania dotychczasowego na przykład SREBRNY.
Dodatkowo, też widzi typujący jakie nagrody pieniężne ich oczekują w przyszłym tygodniu.

Im lepszy poziom w projekcie Etotomania buka Etoto tak systematycznie możemy liczyć na wspaniałe nagrody pieniężne dla grającego.

Projekt niniejszy zamienił każde, do chwili obecnej istniejące promocje bukmacherskie na stronce nie licząc propozycji przy rejestracji „Zamień 100 złotych na 300 złotych

Więcej informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly