Ranking bonusów bukmacherskich oferowanych u legalnych bukmacherów

../sts/

Prezentujemy dziś pierwszy w Kraju generalny ranking bukmacherów, którzy działają na licencji Ministra Finansów RP, co znaczy, że postępują w pełni legalnie oraz obstawianie meczów w tych firmach bukmacherskich powoduje iż nie naruszasz krajowego prawa.

Ranking bonusów bukmacherskich (bo tak go nazwiemy) powstał na płaszczyźnie naszych doświadczeń i ocen w tej sferze.

Od przeszło 7 lat zajmujemy się zakładami piłkarskimi i nieskromnie powiadając wiemy o słabościach oraz zaletach bukmacherów wszystko. Wiemy, gdzie zyskasz najpozytywniejsze bonusy, wiemy u jakiego znajdziesz największe przeliczniki.

Potrzeby rynku bukmacherskiego

Rozumiemy potrzeby rynku zakładów przez internet oraz krajowy ranking skupia się przede wszystkim na ofercie którą przygotowali bukmacherzy internetowi. Punkty w miastach – wbrew ogromnej renomie – nie przygotują dla Ciebie takich pakietów które możliwe są do uzyskania w zakładach online. Oprócz zestawieniu, każdy z bukmacherów doczekał się u nas odrębnej ocenie. Do współpracy przy recenzjach zachęciliśmy słynnych nam typerów, którzy zdecydowali się podzielić własnym stanowiskiem na temat legalnych bukmacherów w Polsce.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Nakładające się na siebie litery „L” oraz „V” działały do tej pory w świadomości rodaków jako logo producenta napojów jak Tiger bądź Black, więc dla poszczególnych zaskoczeniem mogło być pojawienie się w czerwcu 2016 r. analogicznego znaku w kontekście zakładów wzajemnych. LVBET do tejże pory dał się poznać z pozytywnej strony na rynku niemieckim, gdzie oprócz zakładów bukmacherskich posiada ofertę dla obstawiających kasyn online.

Obowiązująca w Kraju ustawa hazardowa zabrania prowadzenia działalności w zakresie kasyn online, więc LVBET ekspansję na lokalny rynek zaczął ledwie z propozycją zakładów wzajemnych.

Dodatkowy podmiot na polskim rynku powinien solidnie wpłynąć na rozwój konkurencji, ponieważ towar jaki prezentuje LVBET ma niewątpliwie wielką wartość. Do tego w miejsce przebojowych statystyk zyskujemy interesującego bloga sportowego prowadzonego przez Jurasa, Michała Pola oraz Krzysztofa Ignaczaka. Na stronie odnajdziesz również opcja obstawiania wyników na żywo.

Imponujący pozytywem serwisu lvbet.pl jest wygląd strony wirtualnej, który nie powinien sprawić Ciż imponujący kłopotów ze zlokalizowaniem sektorów, którymi będziesz zainteresowany. LV BET dysponować również dzisiaj największą na rynku ofertę bonusową oraz promocyjną dla nowych graczy.

Odbierz dodatek na początek o równoważności do 1000 ZŁ oraz dodatkowe 50 ZŁ na początek bez wkładu dla kibiców zespołów piłkarskich jakich jest mecenasem. Biorąc pod uwagę pozostałych legalnych bukmacherów, bonusy i bonusy u bukmachera LVBET zasługują na nadzwyczajnie rzetelną ocenę.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Fortuna w jednym rzędzie Totolotkiem i STSem jest największą i wyjątkowo słynną firmą bukmacherską w Kraju. Fortuna jako pierwsza w Polsce proponowała konsumentom opcja zawierania zakładów przez www oraz na żywo. Swoją pozycję na rynku potwierdziła w 2014 stając się pierwszym mecenasem Legii Warszawa. Ta założona na Słowacji firma posiada ponad 500 pkt. zawierania zakładów na terenie Polski, co sprawia że jest liderem w tej podklasie. Posiadamy przeczucie, iż Fortuna z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszym bukmacherem przez internet.

Na stronie Fortuny w oczy rzuca się charakterystyczna zakładka dla strefa typerów i w tym właśnie obserwujemy przewagę brandu, jakiemu przyjęli pierwsze miejsce. W ramach zony typera otrzymujesz dostęp do forum typerów, na którym zlokalizujesz podpowiedzi, składki oraz najpopularniejsze kursy. Do tegoż będąc członkiem Fortuna Klub Oraz bierzesz udział w całorocznym konkursie Mistrzostwa Typerów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Wygrywającego wybierany są spośród 2 podklasie: ogólnopolskiej i punktowej. W obu do zatriumfować zachęcające gratyfikacje w tym m.in. nagrody rzeczowe oraz akapity FKP. Ofertą, która ma zachęcić do wejścia do świata zakładów Fortuny jest bonus startowy, toteż pozaplanowe 100% wartości pierwszej wpłaty do 400 PLN! A jeżeli założysz darmowe konto kodem promocyjnym FORTUNAVIP otrzymasz wyższy cashback za pierwszy kwit!

Będzie toż zakład bez zagrożenia do 110 ZŁ – standard 100 ZŁ. Fortunę powinno się uhonorować przede wszystkim za dużą liczbę zakładów. Zlokalizujesz tam nieomal którekolwiek rynki i pod tymże względem słowacki bukmacher nie odstaje od czołowych serwisów ogólnoświatowych.

Ranking bukmacherów – ciąg dalszy …

Wygrywający krajowego rankingu bukmacherów w ubiegłym roku wniknął na rynek bez żadnych kompleksów i spowodował niemałe zamieszanie w sferze. Dopracowana strona cybernetyczna, na której poruszanie się nie poziomowi problemu także świetna propozycja dla klientów to istotne przymioty forBETu. Ambicje tegoż bukmachera sięgają znacznie oraz mamy wewnętrzne przeświadczenie, że wkrótce toż logo będzie kojarzyć dowolny typer powiązany z legalnymi zakładami wzajemnymi. Flagowym dodatkiem jest 100% do 600 ZŁ, który otrzymujesz momentalnie po zapełnieniu formularza rejestracyjnego oraz złożeniu pierwszego depozytu.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Pozostałe reklamy nie są gorsze, bowiem forBET jako jedyny bukmacher dokłada 6% do zwycięskich kwitów, co powoduje, iż Twoje wygrane są za dowolnym razem pokaźniejsze niźli u konkurencji. Do tegoż dochodzi rozbudowana propozycja na zakłady akumulowane dobrana do każdego gatunku gracza, toteż zlokalizuje coś dla siebie persona grająca na niskich stawkach jak i użytkownicy lubiący podejmować ryzyko przy ustalaniu stawki. To wszystko powoduje, iż pod względem prezentów, które otrzymujesz na początku, forBET plasuje się w czołówce.

Jeśli szukasz najlepszej propozycji przez internet to na pewno rozgrywka u tegoż bukmachera przypadnie Ciż do gustu. forBET nie otwierając punktów stacjonarnych wyraziście dał do zrozumienia, że internauci są społecznością, która będzie mogła mieć nadzieję na specjalne przywileje. Nie mieliśmy wątpliwości, że forBET zasługuje na miejsce na podium owego rankingu bukmacherów legalnych.

Totolotek i bonusy?

Na 3 miejscu ulokowaliśmy Totoloteka. Tenże brand zna nieomal każdy z Was ze powodu niejaką z imponujący sieci punktów akceptowania zakładów. Totolotek toż też najdłużej aktywny operator zakładów na rynku polskim. Trzon propozycji stanowią zakłady akumulowane z opcją nagrodach sięgających choćby milion zł. Toto-gol oraz Toto-liga to produkty mające rzeszę wielbicieli właśnie ze względu na kumulacje.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

W pierwszym przykładzie dostajesz na kwicie 6 meczów i musisz skreślić trafny wynik, natomiast w toto-lidze typujesz rozwiązanie trzynastu meczów zebranych z różnorakich lig. Coś co dalej wyróżnia totolotka toż wysokie kursy oraz ciekawy bonus startowy 100 % do 700 ZŁ. Oprócz tego zarejestrowani użytkownicy dostają dostęp do betclubu czyli planu lojalnościowego, w którym zebrane akapity umiesz wymienić na znakomite gratyfikacje m.in. w postaci sprzętu RTV.

W Totolotku jest również również opcja gry bez 12 % podatku, a wszystko dzięki reklam Bonus-king. W zakresie pakietu króla bonusów Totolotek prezentuje typerom zwyczajnie inny dodatek, zazwyczaj w tygodniu jest toż gra bez podatku, a w weekendy promocje na zakłady akumulowane. Totolotek w odróżnieniu od lidera tego zestawienia rozpoznawalny jest również ze powodu na działalność sponsoringową będąc m.in. partnerem Lechii Gdańsk, Jagielloni Białystok i sekcji koszykarskiej Legii Warszawa.

Z powodu kooperacji bukmachera z platformą EkstraStats posiadasz również dostęp do najnowszych statystyk z boisk Ekstraklasy. U trzeciej firmy naszego zestawienia bukmacherów znajdziesz też tradycyjne zakłady na wyścigi czworonogów oraz wyścigi konne. Te drugie zdołasz obejrzeć live dzięki transmisji na stronce bukmachera.

STS …

Star-Typ-Sport, albowiem tak brzmi poszerzenie nazwy STS, to w najwyższym stopniu rozpoznawalny legalny podmiot działający w branży zakładów sportowych. Spółka chwali się na swojej stronie wirtualnej, że jej udziały na rynku licencjonowanych bukmacherów w Polsce wynoszą aż 48%, a my nie posiadam podstaw, żeby tym określonym nie wierzyć.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ze względu na długoletnie doświadczenie na rynku oraz liczne punkty stacjonarne STS to dla niemało synonim zakładów sportowych w Kraju. Kwoty oraz kombinacje zakładów jakie proponują STS‚y robią wrażenie. Możesz tutaj wziąć wkład w właściwie dowolnym rodzaju zakładów od wytypowania wygrywającego wyborów prezydenckich, po triumfatorów tańca z gwiazdami. Osiągalne są oczywiście również zakłady sportowe od 4 ligowej piłki nożnej po rozgrywki krykieta. Do tegoż na stronie naczelnej w górnym panelu umiesz kliknąć w zakładkę e-sportów z zakładami na m.in. CS’a oraz League of Legends.

Jeżeli uważasz, iż to niewiele toż przejdź do zakładki z zakładami na wirtualne sporty. Imponujący pozytywem STS‚ów są zakłady live, gdzie oprócz obstawiania wyniku zdołasz oglądać na żywo wyszukane mecze.
Zastanawiasz się czemu umiejscowić STS tak nisko ? Naszym zdaniem ten bukmacher posiada niewystarczającą propozycję bonusową i niskie kursy na zdarzenia. Jeżeli ten poziom rzeczy się odmieni to STS bez wątpienia awansuje na podium.

 

Legalni bukmacherzy na 2 ostatnich miejscach w naszym zestawieniu wyraźnie odstają od konkurencji pod dowolnym względem. Zdumiewa nas podejście Milenium.pl do zakładów online. Prawidło powiadając ów bukmacher internetowy nie ma wiele do zaoferowania graczom przez internet. Nas przez cały czas śmieszy bonus „happy hour”, który polega na umiejscowieniu na stronie wirtualnej w sieci wzmianki o pięciu paragrafach stacjonarnych, w których danego dnia przez godzinę są pokaźniejsze kursy.

Świetnie, czyli umiesz w sieci zweryfikować gdzie grać na zakładach abstrahując od internetem … naprawdę nie zdołamy odgadnąć o co chodzi w tymże ruchu.

Milenium.pl broni się przyzwoitym dodatkiem 50% do 500 ZŁ, jednakże wszyscy wiemy, iż toż nie jest najpokaźniejszy i najefektywniejszy dodatek na rynku.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Na oraz zaliczamy zakładkę totalizator, w której zdołamy sprawdzić wariant graczy na kolejki najważniejszych lig futbolowych. Zastanawialiśmy się dalej czy skomentować wizerunek strony online i zakładkę statystyki piłkarskie, ale chyba w tejże sekcji nic wiele nie napiszemy.
Wiele o Milenium możesz przeczytać w recenzji danego bukmachera.

Z tym ostatnim miejscem dla etoto.pl mamy mały problem, ponieważ w zasadzie pod względem bonusu i wizerunki strony online winni być przed Milenium, ale etoto.pl ma jedną poważną słabość, jaka nie przystoi bukmacherowi online.
Mowa ewidentnie o deficycie zakładów na żywo. Legalny bukmacher, który posiada fajną stronę przygotowaną dla urządzeń mobilnych nie ma najistotniejszej dla mobilnych zakładów użyteczności. Pod dowolnym następnym wobec etoto zasługuje na przedostatnie miejsce w zestawieniu bukmacherów legalnych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Nie jest toż oczywiście bukmacher, u którego polecalibyśmy regularną grę, jednakże od okresu do okresu można tam zajrzeć chociaż ze względu na zachęcające stawki, na niektóre zdarzenia. Coś co bardzo pewnie działa na stronie tegoż bukmachera jest porównywarka kursów. Jeśli dodasz do tego bonus 100 % do 500 PLN to zdołasz przy cząsteczce szczęścia wygrać miłą sumkę.