Wystartowała LVBET.TV

../fortuna/

Bardzo dobrze Ci znany bukmacher on-line LVBET wciąż doskonali własną propozycję bukmacherską – teraz o live streaming meczy sportowych.

Wypuszczenie nowiutkiej witryny www (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) dostarczyło łańcuch opcji w podobny sposób dla nas, jak i dla grających.
Ciągle staramy się wykorzystywać przestrzeń do wdrażania wszelkich nowości i ulepszeń, przykładem były ostatnim razem podpięte zakładki esportowe w wersji mobilnej.

LVBET uruchamia spotkania live

Wprawdzie esport od pewnego okresu to znacząca z osi rozkwitu LVBET, to nie ogniskujemy się jedynie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko wnioskom również tych użytkowników, jacy wybierają szablonowe dziedziny. Nie bez przyczyny dla nich pojawiła się następna nowiusieńka funkcjonalność – streaming zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dodanie streamingu meczy to dodatkowy krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na naszych użytkowników.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dzień dzisiejszy rozszerzamy własną działalność, wychodzimy naprzeciwko trendom i implementujemy technologiczne możliwości dostarczane przez nowe media, w konsekwencji by LVBET.PL cały czas wzmacniał własną aktywność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (bo właściwie potocznie określana jest opcja obserwowania spotkań w trakcie) z najciekawszych zdarzeń jakie można obstawiać stosowane były wyłącznie w wypadku esportu. Obecnie to się zmieni.

Z tego powodu pragniemy uatrakcyjnić polskim graczom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Przez to będą mogli na żywo śledzić dowolne mniejsze zdarzenia sportowe przystępne w naszej ofercie na naszej stronie do typowania spotkań w sieci.
Pośród nich obejrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Potem propozycja streamingowa będzie zwiększana o kolejne spotkania lub dziedziny sportu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl